Welkom op de website van VVV Tzummarum, de Vereniging voor Volksvermaken uit Tzummarum...

Shiatsu Friesland

Mijn naam is Trijntje Rinsma, ik ben 46 jaar, gehuwd en moeder van twee kinderen. Ruim twintig jaar heb ik gewerkt aan de zakelijke kant van de zorg. Toen bij mijn jongste kind jeugdmigraine werd geconstateerd kwam ik in aanraking met het fenomeen massage. Via Google zocht ik naar manieren om mijn kind te kunnen helpen. Ik ben dit op mijn eigen manier gaan toepassen en mijn zoon is zelfs zover opgeknapt dat hij zonder medicatie kan.

Ik bedacht dat wat goed voor mijn zoon was, ook goed voor anderen zou kunnen zijn. Daarom ben ik mij gaan verdiepen in opleidingen met massage als basisprincipe. Het resultaat van mijn zoektocht is dat u bij mij nu terecht kunt voor shiatsu ryoho, voetreflexologie, dorn, klassieke massage en hotstone massage.

terug naar boven