Welkom op de website van VVV Tzummarum, de Vereniging voor Volksvermaken uit Tzummarum...

Bentacera Franeker

Bentacera is een regionaal accountants- en advieskantoor met vestigingen in Bolsward, Dokkum, Drachten, Franeker, Heerenveen, Leeuwarden en Sneek. Ruim 240 man sterk. Wij nodigen u graag uit eens binnen te lopen voor een vrijblijvende kennismaking. Dit is nog altijd de beste manier om te kijken of wij het kantoor zijn dat bij u past.

Als ondernemer zoekt u een adviseur die vertrouwd is met uw bedrijf, branche en omgeving. Wij zijn al lange tijd werkzaam in de provincie Friesland. Hierdoor weten we wat er speelt en kennen we de regionale netwerken die voor u interessant zijn. Bentacera gaat voor 100% maatwerk. Wij denken graag met u mee en het liefst ook ’n stukje vooruit.

terug naar boven