Welkom op de website van VVV Tzummarum, de Vereniging voor Volksvermaken uit Tzummarum...

uitslagen straatkaatsen 2019

Uitslagen Stjitkeatsen 24 augustus 2019

De negentiende editie van It Strjitkeatsen gaat als een bijzonder geslaagd evenement de boeken in! Maar liefst 74 kaatsers hadden zich voor deze dag aangemeld. Vanaf woensdagavond werden de perken gekalkt en op vrijdag en zaterdag werd er een compleet feestterrein opgebouwd op De Treffer. Het was zonnig en behoorlijk warm, maar dit mocht de pret niet drukken. Tussen de partijen door zocht men even verkoeling op De Treffer voor een koud glaasje en wat schaduw. Oma’s Saté en meer had de Bbq opgestookt en Daniël bakte in zijn megapan de heerlijkste hamburgers. Rond de klok van 19 uur kwamen daar de muzikale noten van Siep Grotenhuis nog bij en daarmee waren alle ingrediënten voor een gezellige avond compleet. Rond 20.30 uur werden de prijzen uitgereikt en kon er onder zomerse temperaturen nog lang nagenoten worden. Onder andere van een streaker die staande op zijn scooter De Treffer passeerde J. Wij willen alle deelnemers en bezoekers hartelijk bedanken voor het slagen van dit fantastische kaatsfestijn. Dan nog een bijzonder woord van dank aan onze bouwers. Zij mochten the day after, bij dertig graden, ook alles weer afbreken. Leendert, Micha, Atze, Lijze, Albert en Theo wij hopen volgend jaar weer een beroep op jullie te mogen doen.

JEUGD

1e Prijs: Sipke Dokter, Rients van der Walt en Sander Struiksma

2e Prijs: Atze Struiksma, Anniek de Vries en Wieke Hoekstra

1e Prijs Verliezersronde: Mark Reitsma en Imco Jensma

De kransen voor de jeugdcategorie werden gesponsord door Gerrit Monsma.

DAMES

1e Prijs: Marja Travaille, Diana Postma en Iekelina Dijkstra

2e Prijs: Pietie de Vries, Marte Dokter en Janny Jensma

1e Prijs Verliezersronde: Agnes Engelsma, Wendy Bonnema en Jelleke de Bruin

HEREN

1e Prijs: Gerrit Zijlstra, Willem Reitsma (K) en Arnold Zijlstra (met beperking)

2e Prijs: Johannes Bonnema, Wietse Leistra en Fokke de Vries

1e Prijs Verliezersronde: Stef de Graaf, Tjitte K. Bonnema en Niek Reitsma

HEREN 50+

1e Prijs: Willem Rienk Miedema, Germ de Bruin en Wayne Cuttress

2e Prijs: Wytse Hempenius, Jan Gerrit Monsma en Jan Reitsma

  • Beoordeel dit item
    (0 stemmen)
  • Gepubliceerd in Nieuws
  • Lees 734 keer

terug naar boven