Welkom op de website van VVV Tzummarum, de Vereniging voor Volksvermaken uit Tzummarum...

pearke keatsen en bbq een groot succes

Pearkekeatsen en BBQ groot succes

Het was al weer enkele jaren geleden, dat het pearkekeatsen op de wedstrijdagenda van VvV stond. Maar door het groeiende aantal vrouwelijke leden durfden wij dit jaar de gok wel weer eens aan. Maar liefst 24 partuur melden zich aan voor deze wedstrijd, waarbij de eerste prijs bestond uit een ballonvaart voor twee! Onder de deelnemers enkele voormalige topkaatsers, maar ook onze vrouwelijke postbodes waren van de partij. De jongste deelnemer was 18 en de oudste bijna 70 jaar. Uiteindelijke ging de eerste prijs naar het echtpaar Wendy en Tjitte Bonnema. Zij waren in de finale te sterk voor zus en broer Ant en Leo Vogels. De derde prijs ging naar Bianca en Wietse Leistra die lieten zien het kaatsen nog niet te zijn verleerd. De eerste prijs in de verliezersronde was voor Tabitha Bijma en de talentvolle Jelle Pieter vd Walt en de tweede prijs ging naar Els vd Weide en de jarige Reinoud Monsma. Na afloop werden de BBQ’ s stevig opgestookt en kon er gezellig gegeten en nagepraat worden. Maar liefst 76 grote en iets kleiner mensen lieten zich het eten goed smaken. Het bestuur van VvV kijkt met veel plezier terug op deze dag en jullie mogen er wel vanuit gaan dat volgend jaar het Pearkekeatsen weer op de agenda staat.

  • Beoordeel dit item
    (0 stemmen)
  • Gepubliceerd in Nieuws
  • Lees 596 keer

terug naar boven